MAGIC 4 MUSIC

MAGIC 4 MUSIC, Disc Jockey’ lik konusunda eğitimleri, seminerleri ve workshopları yanı sıra Djleri bir araya getirmek, production ve organizasyon hizmetleri vermek, geleceğe dj adaylarını en iyi şekilde hazırlamak amacı ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda partileriniz ve çeşitli organizasyonlarınız için geniş müzik tarzı seçenekleri ile profesyonel DJ kiralama şirketi olup Ankara’nın en kapsamlı DJ office ve stüdyosudur.

BİZ KİMİZ?

Türkiye’de, yıllardır müzik piyasasını yakından takip eden, her birimiz konusunda geniş bilgiye sahip, üniversite düzeyinde eğitim almış, etik değerleri yerleşmiş kafası iyi işlere çalışan, işini severek ve bilinçli bir şekilde yapan pozitif kişileriz. Bu piyasayı çok iyi tanıyoruz ve sizin isteklerinize cevap verecek, size layık eğitim ve hizmet anlayışının ne olduğunu çok iyi biliyoruz.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

Vizyonumuz, verdiğimiz tüm eğitim, dj kiralama, organizasyon ve Prodüksiyon hizmetlerinde Türkiye’nin en iyisi olmak, yakın gelecekte dünyaca tanınan ve örnek alınan bir şirket haline gelmektir. Misyonumuz, gerek DJ’lerimiz gerek eğitimlerimiz ve gerekse, eğitim sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin sürekli ilk tercihi olarak müşteri odaklı büyüyen ve yeniliklere imza atan bir şirket olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız, istediğiniz eğitimi ve hizmeti, beklentilerinizi %100 karşılayarak en iyi, uygun şartlarda sunmakdır.

HANGİ DURUMLARDA DJ KİRALAMAK İSTEYEBİLİRSİNİZ?

Fuarlarda, özel partilerde, doğum günü partilerinde, açık hava etkinliklerinde, standlarda, clublarda, barlarda, düğünlerde, diskolarda, festivallerde, tekne turlarında, defilelerde DJ kiralama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. DJ’ler her zaman organizasyonunuza farklı bir boyut getirerek organizasyonunuzun bambaşka bir atmosferde sürmesine olanak sağlar. Profesyonel bir DJ organizasyonunuz için prestijdir.

NEDEN BİZDEN DJ KİRALAMALISINIZ?

DJ’lerimizi kaliteden hiçbir ödün vermeyecek şekilde seçtiğimiz, her tür seviyede her tür ihtiyacınıza cevap verecek, size seçme olanağı sunan geniş bir DJ kadromuz olduğu ve tüm bunları size uygun ücretlerle sunduğumuz için bizi seçmelisiniz.

KİRALAYACAĞINIZ DJ’İ NASIL SEÇERSİNİZ?

Eğer kiralamak istediğiniz DJ’i seçemiyorsanız, bize organizasyonunuz ve beklentileriniz hakkında ayrıntılı bilgiyi iletiniz. Uzmanlarımız sizin isteğiniz doğrultusunda organizasyonunuz ve davetlileriniz için en uygun DJ’i seçeceklerdir.

HER ORGANİZASYONA GİDİYOR MUSUNUZ?

Ne yazık ki hayır. Magic 4 Music olarak her organizasyona gitmiyoruz. DJ’lerimizi gönderdiğimiz organizasyonların belirli şartları sağlaması gerekli. DJ kiralama talebinde bulunuduğunuzda organizasyonunuzun bu şartları sağlayıp sağlamadığını görebiliyoruz ve ona göre size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapıyoruz. Kaliteyi korumak amacıyla seçici olmak zorundayız. Bu devirde insanlar çokluğa değil kaliteye önem veriyorlar.

Sizde MAGIC 4 MUSIC‘ in ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.